CGY Tekstil

HAKKIMIZDA

CGY Tekstil Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ , tekstil sektörünün verdiği tecrübeyle ticari hayatı boyunca önde gelen firmalarının çözüm ortağı olmuştur. Tekstil sektöründe en iyi hizmeti verebilecek kapasiteye ve bilgiye sahibiz. Yüksek kapasitemiz sayesinde mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Yaptığımız işin her aşamasında daima daha iyisi için çabalayan müşteri odaklı felsefesiyle sektöründe lider olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Kaliteli ürünler , yüksek kapasite , kaliteli hizmetler , bilgi ve deneyim , müşteri memnuniyeti , güven , istikrar. Sizleri kaliteli ürün yelpazemiz ile buluşmaya davet ediyoruz.

Kordonlarımızın üretiminde ekoteks belgeli tedarikçilerden iplik tedarik ediyoruz.

Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Misyonumuz

Kaliteli öncelikli gelişime ve yeniliklere açık şirket kültürümüz, öğrenen ve gelişen kurumsal yapımız, yerinde ve zamanında teslim politikamız, güveni ve sürekliliği esas alan müşteri ilkelerimiz ve tecrübeli personellerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları üzerine yoğunlaşmaktır.

Vizyonumuz

CGY Tekstil kuruluşundan itibaren dayanıklı ve kaliteli ürünler üretmenin ayrıcalığını benimsemiş ve bu bensimdiği ilkeyi muhafaza etmektedir. Müşterilerimize en iyisini sunarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmak vizyonumuzdur.